
Күрішке арналған термос Hurakan HKN-RT210
- Бар
- Коды:84084
117 670 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RT210 күріш термосы қайнатылған күрішті жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель температураны автоматты түрде ұстап тұру жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159613 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 465 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Қуат | 0.11 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 21 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 117 670 ₸



