
Күріш пісіргіш Hurakan HKN-SDR100
- Бар
- Коды:123661
55 419 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SDR100 күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде дайындау, сақтау және күтіп ұстау үшін қолданылады. Модель автоматты түрде пісіру және температураны ұстап тұру жүйесімен жабдықталған. Корпус эмальмен қапталған болаттан, ішкі беті алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Күрішті тиеу: 3 кг
- Қаптамадағы габариттері: 510х510х430 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206094 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.65 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.56 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Қуат | 1.6 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 410 мм |
- Бағасы: 55 419 ₸


