
Күрішке арналған термос Hurakan HKN-RT190L
- Бар
- Коды:84082
107 020 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RT190L күріш термосы қайнатылған күрішті жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Модель өнімдерді жақсырақ сақтау үшін ылғал ұстағышпен жабдықталған. Корпусы мен ішкі беті тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159617 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Көлем | 19 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 107 020 ₸


