
Күрішке арналған термос Hurakan HKN-RT220
- Бар
- Коды:136985
76 349 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RT220 күріш термосы қайнатылған күрішті жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 22 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 350 мм |
- Бағасы: 76 349 ₸


