
Күріш пісіргіш Hurakan HKN-SDR230
- Бар
- Коды:123663
88 847 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SDR230 күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде дайындау, сақтау және күтіп ұстау үшін қолданылады. Модель автоматты түрде пісіру және температураны ұстап тұру жүйесімен жабдықталған. Корпус эмальмен қапталған болаттан, ішкі беті алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Күрішті тиеу: 5 кг
- Қаптамадағы габариттері: 610х600х450 мм
Назар аударыңыз! Нв фото басқа өлшемдегі ұқсас модель.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 206096 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 9.5 кг |
| Биіктігі | 320 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 23 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 88 847 ₸


