
Күріш пісіргіш Hurakan HKN-SR270
- Бар
- Коды:84080
177 455 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SR270 күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде дайындау, сақтау және күтіп ұстау үшін қолданылады. Модель автоматты түрде пісіру және температураны ұстап тұру жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Шикі күріш: 9 кг
- Пісірілген күріш: 27 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 159610 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.4 кг |
| Биіктігі | 455 мм |
| Тереңдігі | 545 мм |
| Қуат | 2.85 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 545 мм |
- Бағасы: 177 455 ₸



