
Күрішке арналған термос Hurakan HKN-RT120
- Бар
- Коды:136965
69 959 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-RT120 күріш термосы қайнатылған күрішті жылыту үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі беті жабыспайтын жабыны бар алюминийден жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 12 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 69 959 ₸


