
Күріш пісіргіш Hurakan HKN-SDR85
- Бар
- Коды:93880
86 774 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SDR85 күріш пеші қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пісірілген күрішті алдын ала қыздырылған күйде дайындау, сақтау және күтіп ұстау үшін қолданылады. Модель қызып кетуден қорғаумен, автоматты пісіру жүйесімен және температураны ұстап тұрумен жабдықталған. Корпус эмальмен қапталған болаттан, ішкі беті алюминийден жасалған.
Жеткізу көлеміне өлшеуіш шыныаяқ пен қасық кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Салмақ:
- Тостаған: 1,45 кг
- ТЭН: 2,8 кг
- Қаптамадағы габариттері: 490х490х340 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Құрылғы түрі | Күріш пісіргіш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 330 мм |
| Тереңдігі | 485 мм |
| Қуат | 2.8 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 8.5 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 86 774 ₸


