
ATESY ВРК-400 консольді қол жуғышы
- Бар
- Коды:30616
65 667 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВРК-400 консольді қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолын жуу үшін қолданылады. Ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер мен су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Араластырғыш тесігі (араластырғыш жеткізу көлеміне кірмейді)
- Қабырғаға бекітуге арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 100 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 500х400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 65 667 ₸


