
ATESY ВРК-330 консольді қол жуғышы
- Бар
- Коды:98283
57 050 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВРК-330 консольді қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолын жуу үшін қолданылады. Ванна AISI 304 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер мен су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Араластырғыш тесігі (араластырғыш жеткізу көлеміне кірмейді)
- Қабырғаға бекітуге арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.8 кг |
| Биіктігі | 152 мм |
| Тереңдігі | 337 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 152 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 325х265 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 332 мм |
- Бағасы: 57 050 ₸


