
Қол жуғыш ATESY ВР-600
- Бар
- Коды:30612
84 571 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВР-600 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолын жуу үшін қолданылады. Раковина қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған, төменгі жақтау қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған 4 секіргішпен нығайтылған, аяқтары тот баспайтын болаттан жасалған. түбінде пластикалық тірек.
Жеткізу көлеміне су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Қабырғалық жағынан борт
- Араластырғышқа арналған тесік
- Сөре-тор
- Қаңқа тіректері 40х40 мм бұрышты білдіреді
- Тіреулерде конструкцияның қаттылығын арттыру және жарақаттану қаупін болдырмау үшін жиектерінің қайырмасы (қайырмасы) болады
- Тірек аяқтары едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктігі 20 мм шегінде реттеледі
- Еденге зақым келтірмеу үшін аяқтың төменгі жағындағы пластик төсем
- Жиналмалы қаңқа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна-қол жуғыш ВР-600/112 |
| Қабықтың ернеу тереңдігі | 100 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.2 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Түрлері | ашық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 84 571 ₸


