
ATESY ВРН-600 қол жуғышы басқышы бар
- Бар
- Коды:30615
280 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВРН-600 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолын жуу үшін қолданылады. Ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан, бүйір қабырғалары мен шкафтың алдыңғы топсалы есігі AISI 430 баспайтын болаттан, шкафтың артқы қабырғасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, тірек аяқтары диаметрі 50 мм баспайтын болаттан жасалған. мм.
Жеткізу көлеміне су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Қабырғалық жағынан борт
- Араластырғышқа арналған тесік
- Басқанда ваннаға орнатылған шүмектен су келетін басқыш
- Судың температурасын реттеу тұғырдың ішінде орналасқан шүмектердің көмегімен жүзеге асырылады
- Тазалау және гигиена құралдарын сақтауға арналған негіздегі тұғыр
- тұғырдың артқы қабырғасындағы су құбырларын өткізуге арналған 2 тесік
- Тірек аяқтары едендегі ықтимал бұзушылықтарды жою үшін биіктігі 20 мм шегінде реттеледі
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың ені: 50 мм
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 50-ден 600 кПА-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Ванна-қол жуғыш ВРН-600 (с/п) / ВРН-600 БАСҚЫШЫМЕН |
| Қабықтың ернеу тереңдігі | 150 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Түрлері | жабық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 280 145 ₸


