
ATESY ВРНҚ-500 консольді қол жуғышы
- Бар
- Коды:59539
163 564 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВРНК-500 консольді қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолдарын жуу үшін қолданылады. Модель тұтқамен жабдықталған, оны басқан кезде жамбас (аяқ) ваннаға орнатылған шүмектен су алады. Ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер мен су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Араластырғышқа арналған тесік
- Басқан кезде жамбаспен (аяқпен) ваннаға орнатылған шүмектен су кіретін рычаг
- Судың температурасын реттеу ваннаның астында орналасқан шүмектердің көмегімен жүзеге асырылады
- Қабырғаға бекітуге арналған
Қосымша сипаттамалары:
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 50-600 кПА
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Қабырғалық борттың биіктігі: 20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Консольді қол жуғыш ВРНҚ-500 |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 120 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 163 564 ₸


