
ATESY ВРК-500 консольді қол жуғышы
- Бар
- Коды:98282
85 624 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ВРК-500 консольді қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолын жуу үшін қолданылады. Ванна қалыңдығы 0,8 мм AISI 304 тот баспайтын болаттан, тұғыры мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер мен су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Араластырғышпен де, суға арналған электр жылыту құрылғысымен де пайдалануға болады (жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады)
- Жуынатын бөлме астындағы керек-жарақтарды сақтауға арналған тұғыр
- Қабырғаға бекітуге арналған
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Электрлік су жылытқышы Табыс+
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 120 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 500х400 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 85 624 ₸



