
Қол жуғыш KAYMAN РМ-400/320
- Бар
- Коды:89828
111 932 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN RM-400/320 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қалааралық пойыздарда қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан, сыйымдылығы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Шүмек жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Тұтас тартылған раковина
- Дәнекерленген қаңқа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШ) | 400х300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.8 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 200 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 111 932 ₸


