
Қол жуғыш KAYMAN РМК-400/320
- Бар
- Коды:75776
195 897 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН РМК-400/320 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ қалааралық пойыздарда қолданылады. Модель шүмегімен жабдықталған. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан, сыйымдылығы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шүмек пен аяқпен суды қосуға арналған түйме кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас тартылған раковина
- Дәнекерленген қаңқа
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Суық суға қосылуға арналған жинақ
- Ыстық және суық суға қосылуға арналған жинақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | К-РМК-400/320 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.1 кг |
| Биіктігі | 210 мм |
| Тереңдігі | 320 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 200 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х300 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 195 897 ₸


