
Қол жуғыш KAYMAN РМ-500/400-А
- Бар
- Коды:338817
62 854 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN РМ-500/400-А қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, сондай-ақ жылжымалы тонер-дүңгіршектерде пайдаланылады. Модель араластырғыш тесігімен жабдықталған. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Араластырғыш жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Болаттың қалыңдығы: 0,8 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 100 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 400х500 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 62 854 ₸


