
Еденге арналған қол жуғыш KAYMAN РМНО-500/600-А
- Бар
- Коды:328772
81 035 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған қол жуғыш KAYMAN РМНО-500/600-А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель араластырғыш тесігі мен моншақпен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа мырышталған болаттың бұрышынан, ванна тот баспайтын болаттан, аяқтың негізі пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас созылған ванна
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Ванна: 0,5 мм
- Қаңқасы: 1,2 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Борттың биіктігі: 20 мм
- Қаптамадағы габариттері: 180х540х650 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12.2 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 100 мм |
| Түрлері | ашық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 81 035 ₸


