
Еденге арналған қол жуғыш KAYMAN РМНЗ-500/600-П-А
- Бар
- Коды:327653
272 224 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған қол жуғыш KAYMAN РМНЗ-500/600-П-А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель аяқ педальымен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус пен тұтас созылған ванна AISI 304 тот баспайтын болаттан, тұғырдың бүйір қабырғалары мен есігі AISI 430 тот баспайтын болаттан, тұғырдың артқы қабырғасы мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне су тығыздағышы бар су төгетін қақпақ кіреді.
Ерекшеліктері:
- Артқы қабырғада су құбырларын өткізуге арналған 2 тесік бар
- Тұғырдың ішінде орналасқан шүмектердің көмегімен судың температурасын реттеу
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Ванна: 0,5 мм
- Корпус: 0,8 мм
- Тұғыр: 1,2 мм
- Су төгетін тесіктің диаметрі: 48 мм
- Борттың биіктігі: 20 мм
- Аяқтардың диаметрі: 50 мм
- Қаптамадағы габариттері: 650х520х960 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШ) | 400х400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.6 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 150 мм |
| Түрлері | жабық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 272 224 ₸


