
Еденге арналған қол жуғыш KAYMAN РМНЗ-400/325
- Бар
- Коды:155672
171 653 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Еденге арналған қол жуғыш KAYMAN РМНЗ-400/325 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Қаңқасы AISI 430 тот баспайтын болаттан, сыйымдылығы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне шүмек кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тұтас тартылған раковина
- Жиналмалы конструкция
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Суық суға қосылуға арналған жинақ
- Ыстық және суық суға қосылуға арналған жинақ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШ) | 400х300 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 325 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 200 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 171 653 ₸


