
Қол жуғыш Rada 03
- Бар
- Коды:63055
127 468 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Rada 03 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру өндірістері мен кәсіпорындарында қолданылады. Модель AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, тостағанның беті айнадай. Жеткізу көлеміне араластырғыш кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Борттың биіктігі: 70 мм
- Қаптамадағы габариттері: 562х545х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rada |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 1054401 |
| Борттық араластырғышқабық өлшемдері (LxW) | 400х160 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10 келі |
| Биіктігі | 230 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 530 мм |
- Бағасы: 127 468 ₸


