
Қол жуғыш VIATTO VA-WB004
- Бар
- Коды:202428
114 439 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB004 қабырғаға орнатылатын қол жуғыш сауда орталықтарының, қонақүйлердің, әуежайлардың, қоғамдық тамақтандыру орындарының және басқа да көпшілік тұратын орындардың дәретхана бөлмелерінде қолданылады. Модель сумен жабдықтауға арналған тізе педальымен жабдықталған. Тұтас тартылған ыдыс жоғары сапалы 304 баспайтын болаттан, қаңқасы 201 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 500х450х260 мм
Назар аударыңыз! Суретте жеткізу көлеміне кірмейтін және бөлек сатып алынатын шүмегі бар раковина көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.75 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 135 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 360х360 мм |
| Брендтің отаны | Италия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 114 439 ₸


