
Қол жуғыш VIATTO VA-WB002
- Бар
- Коды:225605
127 364 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WB002 қабырғаға орнатылатын қол жуғыш сауда орталықтарының, қонақүйлердің, әуежайлардың, қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының дәретхана бөлмелерінде және басқа да көпшілік жиналатын орындарда қолданылады. Модель сумен жабдықтауға арналған тізе педальымен және араластырғышпен жабдықталған. Тұтас тартылған ыдыс жоғары сапалы 304 баспайтын болаттан, қаңқасы 201 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 590х420х360 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 7.8 кг |
| Биіктігі | 570 мм |
| Тереңдігі | 330 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 140 мм |
| Араластырғыш Раковинаның өлшемдері (LxW) | 340х235 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 127 364 ₸


