
Қол жуғыш Gastrolux РН-440
- Бар
- Коды:109900
128 649 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux РН-440 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру орындарында қолдар мен ас үй ыдыстарын жууға арналған. Дәнекерленген қаңқа мен тұтас тартылған сыйымдылық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.1 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 113 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 128 649 ₸


