
Қол жуғыш Gastrolux РН-333/Р
- Бар
- Коды:109901
82 755 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux РН-333/Р қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қолдар мен ас үй ыдыстарын жууға арналған. Дәнекерленген қаңқа мен тұтас тартылған сыйымдылық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.1 кг |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 150 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 325х265 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 325 мм |
- Бағасы: 82 755 ₸


