
Қол жуғыш Gastrolux РП-440/Pr/П
- Бар
- Коды:110089
449 459 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux РП-440/Pr қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қол жуғыштар мен ас үй ыдыстарын жууға арналған. Қаңқасы мен тұтас тартылған сыйымдылығы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон мен педальды араластырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үш жағынан кең алжапқыш
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | РП- 440/Пр/П |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 113 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 350х350 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 449 459 ₸


