
Gastrolux РНҚ-440 қол жуғышы
- Бар
- Коды:110093
342 487 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux РНҚ-440 қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру орындарында қолдар мен ас үй ыдыстарын жууға арналған. Модель тізе жетегімен жабдықталған. Дәнекерленген қаңқа мен тұтас тартылған сыйымдылық тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон мен араластырғыш кіреді.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | тізелік жетегі бар қабырғалық 400х400х200 |
| Борт ені | 400 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Биіктігі | 200 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
- Бағасы: 342 487 ₸


