
Қол жуғыш Gastrolux РП-440/S
- Бар
- Коды:109902
180 458 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux РП-440/S қол жуғышы қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында қол жуғыштар мен ас үй ыдыстарын жууға арналған. Қаңқасы AISI 304 40x40 мм тот баспайтын профильден жасалған, тұтас тартылған сыйымдылығы - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон кіреді.
Ерекшеліктері:
- Үш жағынан кең алжапқыш
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 113 мм |
| Раковинаның өлшемдері (ЛхШ) | 350х350 мм |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | едендік |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 180 458 ₸


