
ПишТех ВМО-РМН-330 қол жуғышы
- Бар
- Коды:188006
55 122 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VMO-RMN-330 тамақ технологиясына арналған қол жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қол жуу үшін қолданылады. Модельде шығатын сифонды орнатуға арналған саңылау, кранды орнатуға арналған саңылау және қабырғаға бекітуге арналған жақтаудағы саңылаулар бар. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, ал тұтас тартылған ыдыс AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Тесіктердің диаметрі:
- Шығару сифоны үшін: 52 мм
- Араластырғыш үшін: 35 мм
- Қаптамадағы габариттері: 390х350х155 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000171760 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 4 келі |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 331 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 150 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 337 мм |
- Бағасы: 55 122 ₸


