
ПишТех ВМО-РМН-530 қол жуғышы
- Бар
- Коды:128322
70 627 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВМО-РМН-530 тағам технологиясына арналған қол жуғыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қызметкерлердің қолын жуу үшін қолданылады. Модельде шығатын сифонды орнатуға арналған саңылау, кранды орнатуға арналған саңылау және қабырғаға бекітуге арналған жақтаудағы саңылаулар бар. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, ал тұтас тартылған ыдыс AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сифон кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Шығару сифонына арналған тесіктің диаметрі: 52 мм
- Араластырғышқа арналған тесіктің диаметрі: 35 мм
- Қаптамадағы габариттері: 550х430х155 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000184836 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6 келі |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 150 мм |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 535 мм |
- Бағасы: 70 627 ₸


