
ПишТех ВМО-РМН-Б қол жуғышы
- Бар
- Коды:268436
166 801 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын қол жуғыш машина VMO-RMN-B тағамдық технологиясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарының өндірістік бөлімшелерінде қызметкерлердің қолдарын жуу үшін қолданылады. Модель араластырғышпен және моншақпен жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, ал тұтас тартылған ыдыс AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Суды жеткізуге арналған алдыңғы панельдегі серіппелі механизмі бар түйме (басу жамбаспен жүзеге асырылады)
- Ыстық және суық суды араластыру механизмі
- Қабырғаға бекітуге арналған жақтаудың артқы жағындағы топсалар
Қосымша сипаттамалар:
- Түймені басқанда су беру ұзақтығы: 10 сек.
- Шығару сифонын орнатуға арналған тесіктің диаметрі: 50 мм
- Шүмекті орнатуға арналған тесіктің диаметрі: 22 мм
- Ернеусіз биіктігі: 205 мм
- Қаптамадағы габариттері: 530х460х250 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Борттық араластырғышқабық өлшемдері (LxW) | 440х310 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8.5 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 120 мм |
| Түрлері | ашық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 166 801 ₸


