
ПешТех РМН қол жуғышы
- Бар
- Коды:96232
85 247 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Profi RMN тамақ технологиясына арналған қол жуғыш машина қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Модель тұтас тартылған сыйымдылықпен, сору сифонын және араластырғышты орнатуға арналған саңылаулармен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Сифонға арналған тесіктің диаметрі: 50 мм
- Араластырғышқа арналған тесіктің диаметрі: 22 мм
- Қаптамадағы габариттері: 500х445х240 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000103607 |
| Қабықтың ернеу тереңдігі | 135 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 5.5 кг |
| Биіктігі | 205-тен 245 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 85 247 ₸


