
ПишТех ВМО-РМН-М қол жуғышы
- Бар
- Коды:237111
95 864 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қабырғаға орнатылатын қол жуғыш машина VMO-RMN-M тамақ технологиясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарының өндірістік бөлімшелерінде қол жуу үшін қолданылады. Модельде шығатын сифонды орнатуға арналған саңылау, кранды орнатуға арналған саңылау және қабырғаға бекітуге арналған жақтаудағы саңылаулар бар. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, ал тұтас тартылған ыдыс AISI 201 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Диаметрі:
- Араластырғыш тесігі: 35 мм
- Шығару сифонына арналған тесік: 52 мм
- Ернеусіз биіктігі: 205 мм
- Қаптамадағы габариттері: 530х460х250 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Раковинаның ернеулік өлшемдері (ЛхШ) | 440х310 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 245 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 120 мм |
| Түрлері | ашық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | су құбырына қосылумен |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 95 864 ₸


