
Қол жуушы Марихолодмаш ВР-500
- Бар
- Коды:62353
74 548 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қол жуғыш машина Mariholodmash BP-500 жұмысшылардың қолдарын жууға және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарының жуу бөлімінде пайдаланылған ыдыстарды жууға, дезинфекциялауға және шаюға арналған. Сыйымдылығы қалыңдығы 0,5 мм AISI 304 баспайтын болаттан, қаңқасы қалыңдығы 1 мм AISI 430 баспайтын болаттан, реттелетін тіректері бар аяқтары 40х40 мм болат бұрыштан жасалған, жиектері ішке қарай иілген. қалыңдығы 1 мм. Ваннаның ернеуі, сөресі және шүмекке арналған ойығы жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.3 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Раковинаның тереңдігі | 120 мм |
| Түрлері | ашық |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | едендік |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 74 548 ₸


