
ТОРҒМАШ (Пермь) РФ-30М балық тазарту қондырғысы
- Бар
- Коды:187177
434 553 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ РЧ-30М балық тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қабыршақты балық түрлерін қабыршақтан тазарту үшін қолданылады. Модель балық тазалауға арналған саптаманы іске қосуға арналған жетек механизмінен және балықты тазалауға арналған саптамадан тұрады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қырғыштың айналу жиілігі: 1500 айн/мин.
- Тростың ұзындығы: 1605 мм
- Сабы мен қырғышы бар тростың ұзындығы: 1780 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қорғаныс қаптамасы
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 342791 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 12 келі |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 206 мм |
| Қуат | 0.18 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өнімділік | 30 кг/сағ |
| Брендтің отаны | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Электрлік |
| Ені | 296 мм |
- Бағасы: 434 553 ₸


