
GASTRORAG JC7910 бөтелке салқындатқышы
- Бар
- Коды:64896
58 394 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JC7910 бөтелке салқындатқышы бөтелкелерді көрсету, сақтау және салқындату үшін барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде қолданылады. Модель шараптардың 33 түріне арналған кітапханасы және жарықтандырылған бақылау терезесі бар электронды басқару элементтерімен жабдықталған. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне DC 12V 5A желілік адаптері кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Бөтелкенің диаметрі: 90 мм-ге дейін
- Қуаты: 0,06 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.3 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 130 мм |
| Қуат | 0.06 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 58 394 ₸


