
GASTRORAG JC8611 бөтелке салқындатқышы
- Бар
- Коды:64898
56 722 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JC8611 бөтелке салқындатқышы бөтелкелерді көрсету, сақтау және салқындату үшін барларда, мейрамханаларда, мамандандырылған дүкендерде, жеке үйлерде немесе пәтерлерде қолданылады. Модель 3 температуралық режимде жұмыс істейді: шампан, ақ шарап және қызыл шарап. Корпус пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне DC 12V 5A желілік адаптері кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 8 / 11 / 17 °С
- Бөтелкенің диаметрі: 100 мм-ге дейін
- Қуаты: 0,06 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Биіктігі | 240 мм |
| Тереңдігі | 215 мм |
| Қуат | 0.06 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ені | 180 мм |
- Бағасы: 56 722 ₸


