
Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,67-120
- Бар
- Коды:88493
1 879 175 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,67-120 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты, көкөністерді және басқа да өнімдерді қуыру, бұқтыру, браконьерлік, бумен пісіру және қуыру арқылы пісіруге арналған. Модель тұтас тартылған дәнекерленген тостағанмен, қақпақ тұтқасын кез келген қалыпта бекітумен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкция қалыңдығы 1 мм жоғары сапалы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған, қаптаманың бүйір және артқы жағы боялған мырышталған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Тостағанның түбі пісіру режимінде жылуды сақтайды
- Оңай тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін тостағанды көтеру және түсіру механизмі
- Жиналмалы қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты: 15 мин.
- Тостағанның түбінің қалыңдығы: 10 мм
- Таба тостағанының ішкі өлшемдері: 1100х630х197 мм
- Тұтынылатын қуат: 15 кВТ
- Тэндер саны: 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001614 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 179 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 1045 мм |
| Қуат | 15 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 120 л |
| Аударылу | қолмен |
| Тостағанның ошақ алаңы | 0,67 м2 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Ені | 1202 мм |
- Бағасы: 1 879 175 ₸



