
Аударылатын таба Abat ЭСК-80-0,27-40- Қарай
- Бар
- Коды:130545
1 376 975 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылатын таба Abat ЭСК-80-0,27-40- Композиттік түбі бар ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді қуыру, бұқтыру, браконьерлік, бумен пісіру және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыру арқылы пісіруге арналған. Модель тұтас тартылған дәнекерленген тостағанмен, қақпақ тұтқасын кез келген қалыпта бекітумен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Қаптамасы мен бүйірлік панельдері қалыңдығы 1 мм жоғары сапалы аустенитті тот баспайтын болаттан, артқы қаптамасы боялған мырышталған металдан, тостаған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Тостағанның түбі пісіру кезінде және одан кейін жылуды сақтайды
- Оңай тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін тостағанды көтеру және түсіру механизмі
- Температураны автоматты түрде ұстап тұруға арналған термостат
- Апаттық термоқосқыш
- Ауа құбыры
Қосымша сипаттамалар:
- Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Тұтынылатын қуат: 9 кВТ
- Тэндер саны: 3
- Таба тостағанының ішкі өлшемдері: 577х470х197 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001615 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 101 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 899 мм |
| Сызық 700 Тостағанның ошақ алаңы | 0,27 м2 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 1 376 975 ₸


