
Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,27-40- С
- Бар
- Коды:130593
1 200 223 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,27-40- С қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты, көкөністерді және басқа да өнімдерді қуыру, бұқтыру, жіберу, тұздау, бумен пісіру және фритюр әдісімен пісіруге арналған. Модель тікбұрышты шойын тостағанмен, қақпақ тұтқасын кез келген қалыпта бекітумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкция жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қаптаманың бүйір және артқы жағы боялған мырышталған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Тостағанның түбі пісіру режимінде жылуды сақтайды
- Оңай тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін тостағанды көтеру және түсіру механизмі
- Жиналмалы қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Тостағанның түбінің қалыңдығы: 15 мм
- Таба тостағанының ішкі өлшемдері: 572х490х140 мм
- Тұтынылатын қуат: 9 кВТ
- Тэндер саны: 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801585 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| 900-жол Тостағанның ошақ алаңы | 0,27 м2 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 200 223 ₸


