
Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,27-40- Қарай
- Бар
- Коды:130592
1 405 472 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылатын таба Abat ЭСК-90-0,27-40- Композиттік түбі бар ет, балық, көкөніс және басқа да өнімдерді қуыру, бұқтыру, браконьерлік, бумен пісіру және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қуыру арқылы пісіруге арналған. Модель тұтас тартылған дәнекерленген тостағанмен, қақпақ тұтқасын кез келген қалыпта бекітумен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкция жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қаптаманың бүйір және артқы жағы боялған мырышталған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Композиттік түбі пісіру кезінде және одан кейін жылуды сенімді ұстауға мүмкіндік береді
- Температураны автоматты түрде ұстап тұруға арналған термостат
- Ауа құбыры
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Тостағанның түбі пісіру режимінде жылуды сақтайды
- Оңай тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін тостағанды көтеру және түсіру механизмі
- Жиналмалы қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Тостағанның түбінің қалыңдығы: 10 мм
- Таба тостағанының ішкі өлшемдері: 577х470х197 мм
- Тұтынылатын қуат: 9 кВТ
- Тэндер саны: 3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001616 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 94 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| 900-жол Тостағанның ошақ алаңы | 0,27 м2 |
| Қуат | 9 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 270 °С-қа дейін |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 405 472 ₸


