
Аударылатын таба Abat ГСК-90-0,27-40
- Бар
- Коды:84316
1 465 929 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылатын таба Abat ГСК-90-0,27-40 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында етті, балықты, көкөністерді және басқа да өнімдерді қуыру, бұқтыру, браконьерлік, бумен пісіру және қуыру арқылы пісіруге арналған. Модель тұтас тартылған дәнекерленген тостағанмен, газды басқарумен, пьезо тұтандырумен, қақпақ тұтқасын кез келген қалыпта бекітумен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Конструкция жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қаптаманың бүйір және артқы жағы боялған мырышталған металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қуыру бетінің температурасын бірқалыпты реттеу
- Жылыту қыздырғышпен жүзеге асырылады
- Тостағанның түбі пісіру режимінде жылуды сақтайды
- Оңай тазалау және техникалық қызмет көрсету үшін тостағанды көтеру және түсіру механизмі
- Жиналмалы қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Оттықтар саны: 1
- Табаны 230 °C дейін қыздыру уақыты: 14 мин.
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,481 м3/сағ
- Сұйытылған: 1,104 кг/сағ
- Газдың қысымы:
- Табиғи: 1961 Па
- Сұйытылған: 2942 Па
- Тостағанның түбінің қалыңдығы: 10 мм
- Таба тостағанының ішкі өлшемдері: 577х470х197 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000802006 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 125 келі |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 1050 мм |
| Қуат | 14 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 40 л |
| Аударылу | қолмен |
| Тостағанның ошақ алаңы | 0,27 м2 |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 100-ден 340 °С-қа дейін |
| Ені | 840 мм |
- Бағасы: 1 465 929 ₸




