
Аударылатын электрлі таба Emperoempo.PLS.DTE.80 80 л
- Бар
- Коды:333274
2 573 193 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoempo EMP.PLS.DTE.80 электрлік аудармалы таба тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель тікбұрышты қақпағы бар сыйымдылықпен, құбырлы электр жылыту қондырғыларымен (жылытқыштармен) және алдыңғы қабырғада орналасқан 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен басқарылатын сыйымдылықты еңкейту механизмі
- Айналмалы қосқыштар арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Су құюға арналған шүмек
- Сақтандырғыш термостат
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Қарсы салмағы бар теңдестірілген қақпақ
- Термооқшауланған тұтқа
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Ыдысты тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 5х4 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food |
| Қуат көзі | Электр қуаты |
| Жабдықты орнату түрі | Еден |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 12 кВт |
| Тостағанның көлемі | 80 л |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 800 мм |
| Биіктігі | 850 мм |
| Салмақ | 138 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.DTE.80 |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Аударылу | қолмен |
| 900-жол Тостағанның көлемі | 80 л |
- Бағасы: 2 573 193 ₸


