
Аударылатын электрлі таба Emperoempo EMP.PLS.DTE.120 120 л
- Бар
- Коды:333276
3 442 284 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
900+ сериялы Emperoempo EMP.PLS.DTE.120 электрлік аудармалы таба тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тағамдардың үлкен ассортиментін дайындауға арналған. Модель тікбұрышты қақпағы бар сыйымдылықпен, құбырлы электр жылыту қондырғыларымен (жылытқыштармен) және алдыңғы қабырғада орналасқан 2 айналмалы ажыратқышы бар электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қолмен басқарылатын сыйымдылықты еңкейту механизмі
- Айналмалы қосқыштар арқылы температураны қосу, өшіру және реттеу
- Жарықдиодты қуат және жылыту индикаторлары
- Су құюға арналған шүмек
- Сақтандырғыш термостат
- Қызып кету және кернеудің төмендеуі кезінде автоматты түрде өшіру
- Қарапайым басқару элементтері
- Қарсы салмағы бар теңдестірілген қақпақ
- Термооқшауланған тұтқа
- Тұрақты сырғымайтын тіректер
- Жиектері бар алмалы-салмалы сыртқы желдеткіш торы
- Ыдысты тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Қуат кабелінің қимасы: 5х6 мм2
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | EMP.PLS.DTE.120 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 208 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| 900-жол Тостағанның көлемі | 120 л |
| Қуат | 12 кВТ |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 3 442 284 ₸


