
Электр таба KAYMAN СЭ-70-1 МХ
- Бар
- Коды:258094
879 408 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СЭ-70-1 МХ электр қуырғыш таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бұқтыруға, қуыруға және басқа да тағам дайындау әдістеріне қолданылады. Модель 4 ТЭНмен жабдықталған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қыздыру уақыты 240 °С дейін: 15 мин.
- Тостағанның ішкі өлшемдері: 754x622x197 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1120x1190x990 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 128 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 181 келі |
| Биіктігі | 840 мм |
| Тереңдігі | 915 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 70 л |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 20-дан 280 °С-қа дейін |
| Ені | 1045 мм |
- Бағасы: 879 408 ₸


