
Аударылатын таба KAYMAN СЭ-53-1
- Бар
- Коды:184146
966 214 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СЭ-53-1 электрлік аудармалы таба қуыру, қуыру және басқа да тағамдарды дайындау үшін қолданылады. Табаның корпусы тот баспайтын болаттан, тостаған шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 50 л
- Көтеру бұрышы: 60°
- Тостағанның ішкі өлшемдері: 660x470x150 мм
- Қаптамадағы габариттері: 890x1000x1178 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 162445 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 164 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 205 келі |
| Биіктігі | 978 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 7.6 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Аударылу | қолмен |
| Тостағанның ошақ алаңы | 31,7 м2 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 50-ден 300 °С-қа дейін |
| Ені | 904 мм |
- Бағасы: 966 214 ₸


