
Аударылатын таба KAYMAN СГ-45-14
- Бар
- Коды:258091
1 046 647 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СГ-45-14 газды аударғыш таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бұқтыруға, қуыруға және басқа да тағам дайындау әдістеріне қолданылады. Модель 2 газ оттығымен, электр тұтандырғышпен, "газды басқару" жүйесімен және жабық стендпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, тостаған шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалы көлемі: 53 л
- Көтеру бұрышы: 60°
- Газ шығыны:
- Табиғи: 1,27 м3/сағ
- Пропан-бутан: 0,96 кг/сағ
- Газ құбырын қосу: 1/2"
- Электр қуаты: 0,01 кВТ
- Тостағанның ішкі өлшемдері: 650x460x150 мм
- Қаптамадағы габариттері: 940x900x1178 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 159 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 189 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 15 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 60 л |
| Тостағанның ошақ алаңы | 31,7 м2 |
| Қосылу | газ, 220 В |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 850 мм |
- Бағасы: 1 046 647 ₸



