
Аударылатын таба Grill Master Ф6ЖТЛСЖЭ
- Бар
- Коды:336687
1 646 386 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Аударылатын таба Grill Master Ф6ЖТЛСЖЭ қуыруға, бұқтыруға, фритюрде қуыруға, пассирлеуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі өнімдерді өткізуге арналған. Модель тұтқасы бар топсалы қақпақпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бұйым тот баспайтын болаттан, тостаған тағамдық шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Таба тостағанының ішкі габариттері: 900х550х170 мм
- Көтеру бұрышы: 60 °
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 24045 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 315 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 340 келі |
| Биіктігі | 1046 мм |
| Тереңдігі | 991 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 90 л |
| Тостағанның ошақ алаңы | 0,49 м2 |
| Қосылу | 380 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +320 °С-қа дейін |
| Ені | 1144 мм |
- Бағасы: 1 646 386 ₸




