
Аударылатын таба Grill Master Ф2ЖТЛСЖГ
- Бар
- Коды:42219
1 057 220 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ф2ЖТЛСЖГ газды аудармалы гриль-мастер табасы тағамдарды бұқтыру, қуыру және басқа да тәсілдермен дайындау үшін пайдаланылады. Екі газ оттығы арнайы пішінделген және табаның тостағанын жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз етеді. Табаның корпусы тот баспайтын болаттан, тостаған шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
Брутто габариттері: 950х1120х1300 мм
Табаның пайдалы көлемі: 40 л
- Электр қуаты (өздігінен тұтану үшін): 0,01 кВТ
- Қосылу: ½"
- Газ шығыны: табиғи - 2.4 м3/сағ, сұйытылған - 0.86 м3/сағ
- Газды бақылау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13016 / 107549 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 159 келі |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қуат | 15 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 47 л |
| Аударылу | қолмен |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 1 057 220 ₸



