
Аударылатын таба Grill Master Ф3СГ/900
- Бар
- Коды:336691
1 925 785 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Grill Master Ф3СГ/900 аударылатын таба қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қуыруға, бұқтыруға, қуыруға, қуыруға және әртүрлі өнімдерді өткізуге арналған. Модель тұтқасы бар топсалы қақпақпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Арнайы пішінді газ оттықтары табаның тостағанын жылдам және біркелкі қыздыруды қамтамасыз етеді, ал электрмен тұтану және газды басқару жүйелері персоналдың қауіпсіз және ыңғайлы жұмысын қамтамасыз етеді. Табаға арналған ыдысты көтеру жүйесі дайын өнімді түсіру немесе жуу үшін ыңғайлы көтеруге кепілдік береді. Бұйым тот баспайтын болаттан, тостаған тағамдық шойыннан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Таба тостағанының ішкі габариттері: 900х550х170 мм
- Көтеру бұрышы: 60 °
- Электр желісінің номиналды кернеуі: 220 В
- Газ шығыны:
- Табиғи: 3 м3/сағ
- Сұйытылған: 2,3 кг/сағ
- Газды қосу: G 1/2"
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Grill Master |
| Материал | Шойын |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 13062 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 315 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 330 келі |
| Биіктігі | 1045 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Қуат | 32 кВТ |
| Тостағанның көлемі | 90 л |
| Тостағанның ошақ алаңы | 0,5 м2 |
| Қосылу | газ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | +50-ден +250 °С-қа дейін |
| Ені | 1145 мм |
- Бағасы: 1 925 785 ₸




